Mycie katalizatora - Warszawa

Nasza firma specjalizuje się w regeneracji filtrów cząstek stałych FAP i KAT, a także oferuje  czyszczenie filtra DPFNaszym Klientom dajemy również możliwość czyszczenia filtrów w sposób całkowicie zdalny – wystarczy wymontować filtr i wysłać sprzęt na nasz adres, a my zajmiemy się jego przeglądem, czyszczeniem i odeślemy go z powrotem – wraz z raportem z przeprowadzonych działań.

Chemiczne czyszczenie katalizatora

Chemiczne czyszczenie katalizatora nie wymaga demontażu katalizatora z samochodu, jest bardzo proste i szybkie. Nie daje jednak stuprocentowej skuteczności w usuwaniu zanieczyszczeń. Wypłukuje przeważnie tylko najmniejsze zanieczyszczenia w kanałach dolotowych, pozostawiając duże złogi nienaruszone. Dobrze radzi sobie z kanałami wylotowymi, ale nie jest to wystarczające do całkowitej, skutecznej regeneracji filtra, dlatego coraz częściej poleca się hydrodynamiczne czyszczenie katalizatora.

silnik

Hydrodynamiczne czyszczenie katalizatora i regeneracja DPF

Hydrodynamiczne czyszczenie FAP, DPF i katalizatorów przebiega w sposób całkowicie bezpieczny dla samochodu. Używamy do tego specjalistycznego urządzenia, które wytwarza strumień wody z detergentem pod wysokim ciśnieniem i kieruje go precyzyjnie do wnętrza czyszczonego elementu. Pozwala to skutecznie doczyścić wnętrze filtra z nagaru, sadzy, popiołu i innych zanieczyszczeń. Stosujemy wyłącznie detergenty renomowanych, sprawdzonych producentów, co pozwala nam zapewnić najwyższą skuteczność czyszczenia.

Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego z naszymi konsultantami.