Usługi czyszczenia/regeneracji filtrów - Oferta/Cennik

Profesjonalne usługi czyszczenia filtrów - Warszawa

Jesteśmy specjalistami w zakresie czyszczenia filtrów w maszynach budowlanych, samochodach osobowych, dostawczych i ciężarowych. Obsługujemy zarówno warsztaty samochodowe, firmy budowlane, jak i osoby prywatne. Oferujemy następujące usługi:

Ponieważ do czyszczenia filtrów używamy najlepszych, zaawansowanych technologicznie metod, możemy zapewnić najwyższy poziom oferowanych przez nas usług.

Cennik

Każda usługa podlega indywidualnej wycenie. Na koszt ma wpływ typ samochodu, przebieg oraz podmiot, któremu świadczymy usługę (warsztat, osoba prywatna). Nasze ceny zaczynają się od 350 zł dla aut osobowych w przypadku współpracy z warsztatami. Wstępną wycenę usługi można uzyskać drogą telefoniczną lub mailową.

 

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług czyszczenia filtrów?

Wybierając mycie i regenerację DPF w naszej firmie otrzymujesz 24-miesięczną gwarancję na samochód z przebiegiem nie większym niż 150 tys. km. Jeśli samochód ma wyższy przebieg, okres gwarancyjny wynosi 12 miesięcy. Metody, jakimi się posługujemy, są całkowicie bezpieczne dla powłoki katalitycznej i nie wymagają rozcinania, ani spawania filtra. Nasza technologia i stosowane przez nas urządzenia są zgodne z najwyższymi europejskimi standardami. Detergenty, jakie stosujemy, pochodzą ze sprawdzonych źródeł, od renomowanych producentów, co daje 99% skuteczność czyszczenia. Chociaż stacjonarnie nasze usługi realizujemy na terenie Warszawy, zapraszamy do współpracy osoby i warsztaty z całej Polski. Wystarczy jedynie wymontować filtr z auta i przesłać go do nas kurierem, a my odeślemy go w możliwie jak najkrótszym czasie.

W razie jakichkolwiek wątpliwości nasi konsultanci z chęcią udzielą dodatkowych informacji. Zachęcamy do kontaktu i wyboru naszych najwyższej jakości usług.