Regeneracja FAP przy wykorzystaniu nowoczesnych metod - Warszawa

Filtr FAP to ważny element eksploatacyjny samochodów z silnikami Diesla. Odpowiada za ograniczanie emisji szkodliwych cząsteczek spalania, które niekorzystnie wpływają na środowisko. Hydrodynamiczne czyszczenie FAP oraz filtrów DPF i katalizatorów to nowoczesna metoda, która daje bardzo dobre rezultaty w utrzymaniu tych elementów w nienagannej kondycji. Prawidłowa eksploatacja i regularna diagnostyka pozwalają zwiększyć żywotność filtra, jednak w razie wystąpienia usterki, trzeba się liczyć z wysokimi kosztami wymiany. Aby tego uniknąć, warto umówić się na czyszczenie filtra FAP, co zapewni mu prawidłowe działanie przez długi czas.

Czyszczenie i regeneracja filtra FAP — Warszawa

Specjalizujemy się w regeneracji filtrów z zastosowaniem nowoczesnych technologii. Dysponujemy specjalnym urządzeniem wykorzystującym gorącą wodę pod ciśnieniem, dzięki czemu czyszczenie filtra wykonujemy bardzo precyzyjnie. Metoda hydrodynamicznego czyszczenia FAP pozwala usunąć wszystkie pozostałości sadzy, popiołu i zanieczyszczeń, bez ryzyka uszkodzenia struktury filtra. Regeneracja FAP odbywa się z użyciem bezpiecznych dla środowiska detergentów, które jeszcze bardziej podnoszą skuteczność całego procesu. Czyszczenie hydrodynamiczne FAP to najlepsze rozwiązanie, gdyż:

  • wyróżnia się dużą skutecznością na poziomie nawet 99%,
  • jest bezpieczne dla struktury filtra i jego poszczególnych elementów,
  • nie narusza powłoki katalitycznej komponentu,
  • pozwala ograniczyć czas potrzebny na czyszczenie filtra FAP, w porównaniu do innych metod mechanicznych,
  • umożliwia usunięcie nawet drobnych cząsteczek spalania,
  • metoda ta jest najbardziej wydajna i precyzyjna ze wszystkich dostępnych technik regeneracji filtra DPF czy FAP.

Hydrodynamiczne czyszczenie DPF – dostępne w naszym warsztacie

Jako jeden z nielicznych zakładów w Warszawie, wykorzystujemy urządzenie nowej generacji do czyszczenia filtra FAP z użyciem wysokociśnieniowej wody. Przed rozpoczęciem pracy poddajemy filtr dokładnej diagnostyce z użyciem kamery endoskopowej, aby zweryfikować stan całego podzespołu. Po przeprowadzonej regeneracji FAP sporządzamy raport dla klienta z wydrukami testów sprawności filtra. Na przeprowadzone czyszczenie dajemy 24 – miesięczną gwarancję.

Ofertę kierujemy do klientów indywidualnych, którym zależy na najwyższej jakości przeprowadzonej usługi. Zapraszamy do współpracy również serwisy samochodowe. Obsługujemy samochody wszelkich typów i modeli. Zapewniamy konkurencyjne ceny i pełen profesjonalizm wykonania każdego zlecenia.